Tripp Lite B118-008-UHD bilddelare HDMI 8x HDMI
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B118-008-UHD
- EAN: 0037332183903
Tripp Lite B118-008-UHD, HDMI, 8x HDMI, HDMI, 3840 x 2160 pixlar, Svart, 12 m
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B118-008-UHD. Video porttyp: HDMI, Video UT: 8x HDMI, Videoingång: HDMI. Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Produktens färg: Svart, Maximal räckvidd: 12 m. AC-inspänning: 100-240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Ingående ström: 1.5 A. Bredd: 154,9 mm, Djup: 68,6 mm, Höjd: 22,9 mm. Förpackningens bredd: 325,1 mm, Låddjup: 259,1 mm, Höjd: 71,1 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Videoportar mängd | 9 |
| Video porttyp | HDMI |
| Video UT | 8x HDMI |
| Videoingång | HDMI |
| Likströmsingång | Ja |
| Egenskaper | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal räckvidd | 12 m |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Bandbredd | 340 MHz |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Strömtillförsel | |
| Ingående ström | 1.5 A |
| Utgångsspänning | 5 V |
| Uteffekt | 4 A |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 100-240 V |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 270 g |
| Bredd | 154,9 mm |
| Djup | 68,6 mm |
| Höjd | 22,9 mm |
| Låddjup | 259,1 mm |
| Förpackningens bredd | 325,1 mm |
| Höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 890 g |
| Förpackning | |
| Låddjup | 259,1 mm |
| Förpackningens bredd | 325,1 mm |
| Höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 890 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Bandbredd | 340 MHz |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Indikation | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Video UT | 8x HDMI |
| Videoingång | HDMI |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal räckvidd | 12 m |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 370,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 350 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 279,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,25 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332183900 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |