Tripp Lite P502-035 VGA-kabel 10,7 m VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P502-035
- EAN: 0037332181220 0373321812202
Tripp Lite P502-035, 10,7 m, VGA (D-Sub), VGA (D-Sub), Hankoppling, Hankoppling, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P502-035. Kabellängd: 10,7 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 1,09 kg. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 304,8 mm, Låddjup: 25,4 mm. Höjd: 254 mm, Bredd: 304,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10,7 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,09 kg |
| Förpackningens bredd | 304,8 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,09 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 304,8 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,09 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Bredd | 304,8 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332181227 |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 50,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 355,6 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332181227 |