Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P502-050. Kabellängd: 15,24 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 356,1 mm, Låddjup: 25,4 mm, Höjd: 431,8 mm. Ytterförpackningens bredd: 381 mm, Ytterförpackningens längd: 50,8 mm, Ytterförpackningens höjd: 330,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 15,24 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 356,1 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Höjd | 431,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,09 kg |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332138832 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 356,1 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Höjd | 431,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,09 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 381 mm |
| Ytterförpackningens längd | 50,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 330,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332138832 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |