Tripp Lite P502-003-RA VGA-kabel 0,91 m VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P502-003-RA
- EAN: 0037332147042 0373321470426
Tripp Lite P502-003-RA, 0,91 m, VGA (D-Sub), VGA (D-Sub), Hankoppling, Hankoppling, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P502-003-RA. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 431,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332147049 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332147049 |