Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Low-Profile Vga |
W128430948 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
Description
Tripp Lite P502-003-SM. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Bredd: 127 mm, Djup: 228,6 mm, Höjd: 6,4 mm. Vikt: 90 g, Förpackningens bredd: 127 mm, Låddjup: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 162,6 mm, Ytterförpackningens längd: 228,6 mm, Ytterförpackningens höjd: 50,8 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Ursprungsland | Kina |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 127 mm |
| Djup | 228,6 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt | 90 g |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Vikt | 90 g |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Yttre kartong | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332163247 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 680 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 162,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 228,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 50,8 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332163247 |