Tripp Lite P502-025-SM VGA-kabel 7,62 m VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P502-025-SM
- EAN: 0037332185938
Tripp Lite P502-025-SM, 7,62 m, VGA (D-Sub), VGA (D-Sub), Hankoppling, Hankoppling, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P502-025-SM. Kabellängd: 7,62 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Vikt: 240 g. Förpackningens bredd: 203,2 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 254 mm. Höjd: 254 mm, Bredd: 203,2 mm. Ytterförpackningens bredd: 358,1 mm, Ytterförpackningens längd: 348 mm, Ytterförpackningens höjd: 205,7 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 7,62 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 240 g |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 240 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 240 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 203,2 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332185935 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,49 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 358,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 348 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 205,7 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332185935 |