Tripp Lite U444-003-DP-BD videokabeladapter 0,91 m USB Type-C DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U444-003-DP-BD
- EAN: 0037332250704
Tripp Lite U444-003-DP-BD, 0,91 m, USB Type-C, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite U444-003-DP-BD. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: USB Type-C, Anslutning 2: DisplayPort. Kabeldiameter: 4,5 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 431,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | USB Type-C |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Kontaktens material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| HDCP-version | 2.2 |
| HDR-stöd | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 4,5 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 450 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332250701 |