Offer details
Description
Tripp Lite U336-U03-GB. Kommunikationsstandarder: IEEE 802.3az. Produktens färg: Silver, Hub-gränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Ursprungsland: Kina. Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Utgångsspänning: 5 V, Uteffekt: 2,5 A. Bredd: 44,4 mm, Djup: 104,8 mm, Höjd: 23,8 mm. Förpackningens bredd: 73,7 mm, Låddjup: 144,8 mm, Höjd: 28,4 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Nätverk | |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3az |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Silver |
| Ursprungsland | Kina |
| Hub-gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Strömtillförsel | |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Utgångsspänning | 5 V |
| Uteffekt | 2,5 A |
| Programvara | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 44,4 mm |
| Djup | 104,8 mm |
| Höjd | 23,8 mm |
| Vikt | 68 g |
| Förpackningens bredd | 73,7 mm |
| Låddjup | 144,8 mm |
| Höjd | 28,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Ursprungsland | Kina |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 73,7 mm |
| Låddjup | 144,8 mm |
| Höjd | 28,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332182576 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,49 kg |
| Ytterförpackningens längd | 289,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 251,5 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 302,3 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,49 kg |
| Ytterförpackningens längd | 289,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 251,5 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 302,3 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |