Tripp Lite P582-003-HD-V2A videokabeladapter 0,9 m DISPLAYPORT HDMI Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P582-003-HD-V2A
- EAN: 0037332200723
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P582-003-HD-V2A, 0,9 m, DISPLAYPORT, HDMI, Hankoppling, Hankoppling, Guld
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE DisplayPort 1.2 to HDMI |
4569668 | Register free see stock | ||
|
Displayport 1,2 To Hdmi |
W128338849 | |||
Related Products
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
Description
Tripp Lite P582-003-HD-V2A. Kabellängd: 0,9 m, Anslutning 1: DISPLAYPORT, Anslutning 2: HDMI. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 228,6 mm, Höjd: 12,7 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 431,8 mm, Ytterförpackningens höjd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,9 m |
| Anslutning 1 | DISPLAYPORT |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 320 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 320 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 431,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 950 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200720 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |