Tripp Lite P582-003 videokabeladapter 0,91 m DisplayPort HDMI Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P582-003
- EAN: 0611267370944 0037332186195
Tripp Lite P582-003, 0,91 m, DisplayPort, HDMI, Hankoppling, Hankoppling, 1920 x 1080 pixlar
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P582-003. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: HDMI. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 406,4 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 457,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 760 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186192 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |