Tripp Lite P582-003-V2-ACT videokabeladapter 0,91 m HDMI DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P582-003-V2-ACT
- EAN: 0037332192059
Tripp Lite P582-003-V2-ACT, 0,91 m, HDMI, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, Guld
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P582-003-V2-ACT. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: HDMI, Anslutning 2: DisplayPort. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 930 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332192056 |