Tripp Lite P581AB-006 videokabeladapter 1,83 m DisplayPort DVI-D Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P581AB-006
- EAN: 0037332261137
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P581AB-006, 1,83 m, DisplayPort, DVI-D, Hankoppling, Hankoppling, Rak
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Safe-It Displayport To Dvi |
W128338847 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
Description
Tripp Lite P581AB-006. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DVI-D. Certifikat för överensstämmelse: CE, REACH, RoHS. Kabeldiameter: 7,3 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DVI-D |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Kontaktens material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| HDCP | Ja |
| DisplayPort-version | 1.1 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Dual Link-DVI | Nej |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| HDCP-version | 1.3 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 7,3 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 519,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,88 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332261134 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |