Tripp Lite SRCOOLMVKIT rack tillbehör Hårdvarukit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRCOOLMVKIT
- EAN: 0037332255037 0037332206367
Tripp Lite SRCOOLMVKIT, Hårdvarukit, Svart, 6 styck
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCOOLMVKIT. Modell: Hårdvarukit, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 6 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Enkel montering | Ja |
| Modell | Hårdvarukit |
| Rackkapacitet | 19U |
| Harmonized System (HS)-kod | 8505,19,1000 |
| Ursprungsland | USA |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 480,1 mm |
| Låddjup | 520,7 mm |
| Höjd | 15,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,18 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 480,1 mm |
| Låddjup | 520,7 mm |
| Höjd | 15,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,18 kg |
| Antal per förpackning | 6 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 160 mm |
| Ytterförpackningens längd | 538,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 505,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 21 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8505,19,1000 |