Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P164-000. Anslutning 1: HDMI, Anslutning 2: HDMI. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 110 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 254 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 304,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332134629 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8536,69,8000 |