Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B055-001-PS2. Produktens färg: Svart, Anslutning 1: HD15, 2x PS/2, Anslutning 2: RJ45. Förpackningens bredd: 129,5 mm, Låddjup: 124,5 mm, Förpackningens höjd: 43,2 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 269,2 mm, Ytterförpackningens längd: 259,1 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| Anslutning 2 | RJ45 |
| Anslutning 1 | HD15, 2x PS/2 |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 129,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Förpackningens höjd | 43,2 mm |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Anslutningar | |
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Anslutning 2 | RJ45 |
| Anslutning 1 | HD15, 2x PS/2 |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332151497 |
| Övrigt | |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 269,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 259,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 223,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,08 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,9090 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332151497 |