Tripp Lite B055-001-SER KVM-kablar Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B055-001-SER
- EAN: 7427457593559 0037332151483 09 ...2151483 0999994543733 0373321514830 0037332153470more
Tripp Lite B055-001-SER, Svart, RJ45, DB9, Honkoppling/Honkoppling, 129,5 mm, 124,5 mm
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B055-001-SER. Produktens färg: Svart, Anslutning 1: RJ45, Anslutning 2: DB9. Förpackningens bredd: 129,5 mm, Låddjup: 124,5 mm, Höjd: 43,2 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 269,2 mm, Ytterförpackningens längd: 259,1 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Kontakttyp | Honkoppling/Honkoppling |
| Anslutning 2 | DB9 |
| Anslutning 1 | RJ45 |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 129,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Höjd | 43,2 mm |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Anslutningar | |
| Kontakttyp | Honkoppling/Honkoppling |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Anslutning 2 | DB9 |
| Anslutning 1 | RJ45 |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332151480 |
| Övrigt | |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 269,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 259,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 223,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,08 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,9090 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332151480 |