Tripp Lite B055-001-UDP KVM-kablar Svart, Lila
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B055-001-UDP
- EAN: 0037332198099
Tripp Lite B055-001-UDP, Svart, Lila, RJ-45, USB A, Hankoppling, Honkoppling, RoHS
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B055-001-UDP. Produktens färg: Svart, Lila, Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: USB A. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 121,9 mm, Låddjup: 124,5 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 226,1 mm, Ytterförpackningens längd: 254 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Anslutning 2 | USB A |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Produktens färg | Svart, Lila |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Höjd | 43,2 mm |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Anslutningar | |
| Anslutning 2 | USB A |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Svart, Lila |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332198096 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 226,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 269,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,9090 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332198096 |
| Övrigt | |
| Låddjup | 124,5 mm |