Tripp Lite B055-001-USB-VA AV-förlängare Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B055-001-USB-VA
- EAN: 0037332199751
Tripp Lite B055-001-USB-VA, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B055-001-USB-VA. Kabeltyper som stöds: Cat5e, Cat6, Produktens färg: Svart, Certifiering: TAA. Förpackningens bredd: 127 mm, Låddjup: 124,5 mm, Höjd: 43,2 mm. Kabel inkluderad: LAN (RJ-45). Ytterförpackningens bredd: 228,6 mm, Ytterförpackningens längd: 254 mm, Ytterförpackningens höjd: 271,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabeltyper som stöds | Cat5e, Cat6 |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | TAA |
| Anslutningar | |
| RJ-45 utgångsportar | 1 |
| VGA (D-Sub) utgångsportar | 1 |
| Antal USB-portar | 1 |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Ljudutgång | 1 |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | LAN (RJ-45) |
| Tekniska detaljer | |
| Antal | 1 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 228,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 271,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,63 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332199758 |