Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B055-001-USB. Produktens färg: Svart, Anslutning 1: HD15, USB A, Anslutning 2: RJ45. Förpackningens bredd: 124,5 mm, Låddjup: 124,5 mm, Höjd: 45,7 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 226,1 mm, Ytterförpackningens längd: 256,5 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| Anslutning 2 | RJ45 |
| Anslutning 1 | HD15, USB A |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 124,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Höjd | 45,7 mm |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Anslutningar | |
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Anslutning 2 | RJ45 |
| Anslutning 1 | HD15, USB A |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332151473 |
| Övrigt | |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 226,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 256,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 274,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,41 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,9090 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332151473 |