Tripp Lite B055-001-UDV KVM-kablar Blå, Lila
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B055-001-UDV
- EAN: 0037332198105
Tripp Lite B055-001-UDV, Blå, Lila, RJ-45, DVI + 2 x USB A, Hankoppling, Honkoppling, RoHS
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B055-001-UDV. Produktens färg: Blå, Lila, Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: DVI + 2 x USB A. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 121,9 mm, Låddjup: 121,9 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 228,6 mm, Ytterförpackningens längd: 256,5 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Anslutning 2 | DVI + 2 x USB A |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Produktens färg | Blå, Lila |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Höjd | 43,2 mm |
| Låddjup | 121,9 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Anslutningar | |
| Anslutning 2 | DVI + 2 x USB A |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Blå, Lila |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332198102 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 228,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 256,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 269,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,81 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,9090 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332198102 |
| Övrigt | |
| Låddjup | 121,9 mm |