Tripp Lite U442-DOCK12-S dockningsstationer för bärbara datorer USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U442-DOCK12-S
- EAN: 0037332213389
Tripp Lite U442-DOCK12-S, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Silver, HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, VGA, Kina, USB, 60 W
Offer details
Description
Tripp Lite U442-DOCK12-S. Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Produktens färg: Silver, Hub-gränssnitt: HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, VGA, Ursprungsland: Kina. Strömkälla av typen: USB, Strömförbrukning (max): 60 W. Vikt: 100 g. Förpackningens bredd: 149,9 mm, Låddjup: 78,7 mm, Höjd: 20,3 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar | 1 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Nätverk | |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Silver |
| Ursprungsland | Kina |
| Hub-gränssnitt | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, VGA |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Strömförbrukning (max) | 60 W |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 149,9 mm |
| Låddjup | 78,7 mm |
| Höjd | 20,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 149,9 mm |
| Låddjup | 78,7 mm |
| Höjd | 20,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213386 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,5 kg |
| Ytterförpackningens längd | 165,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 99,1 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 231,1 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,5 kg |
| Ytterförpackningens längd | 165,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 99,1 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 231,1 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |