Tripp Lite U442-DOCK5D-GY dockningsstationer för bärbara datorer Kabel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Grå
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U442-DOCK5D-GY
- EAN: 3733224102300 0037332241023
Tripp Lite U442-DOCK5D-GY, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 100 W, 10,100,1000 Mbit/s, Grå, MicroSD (TransFlash), SD
Offer details
Description
Tripp Lite U442-DOCK5D-GY. Anslutningsteknologi: Kabel, Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB-strömförsörjning upp till: 100 W. Datahastighet för Ethernet-LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Produktens färg: Grå, Typ av minneskort: MicroSD (TransFlash), SD, Dataöverföringshastighet: 5 Gbit/s. Strömkälla av typen: USB, Strömanslutning: USB Type-C. Bredd: 126 mm, Djup: 62 mm, Höjd: 14 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 0 |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Uttag för mikrofon/linje in | Nej |
| Hörlursutgångar | 0 |
| USB-strömleverans | Ja |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.0 |
| USB-strömförsörjning upp till | 100 W |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Wake-on-LAN förberedd | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Auto MDI / MDI-X | Ja |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Grå |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Maximal digital upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| LED-indikatorer | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Auto MDI / MDI-X | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Material, hölje | Gjuten aluminium |
| Lagringsmedia | |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Strömanslutning | USB Type-C |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 126 mm |
| Djup | 62 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Vikt | 140 g |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 85,1 mm |
| Förpackningens höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Design | |
| Produktens färg | Grå |
| Ursprungsland | Vietnam |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 85,1 mm |
| Förpackningens höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332241020 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,85 kg |
| Ytterförpackningens längd | 154,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 100,1 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 220 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,85 kg |
| Ytterförpackningens längd | 154,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 100,1 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 220 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |