Tripp Lite N820-02M-IND InfiniBand och fiberoptisk kabel 2 m LC Aqua
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N820-02M-IND
- EAN: 0037332252739
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N820-02M-IND, 2 m, OM3, LC, LC
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
10Gb Rigid Industrial Duplex |
W128430335 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Tripp Lite N844X-03M-8L-P InfiniBand och fiberoptisk kabel 3 m MPO/MTP 4x LC OFNR Aqua, Beige, SvartCategory: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Tripp Lite N844X-05M-8L-P InfiniBand och fiberoptisk kabel 5 m MPO/MTP 4x LC OFNR Aqua, Beige, SvartCategory: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
Description
Tripp Lite N820-02M-IND. Kabellängd: 2 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| inkopplingsförlust | 0,1 dB |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Produktens färg | Aqua |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Böjradie | 15 cm |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Certifiering | UL, IP68 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL, IP68 |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 7,5 mm |
| Böjradie | 15 cm |
| Kabellängd | 2 m |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 9,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 9,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332252736 |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 508 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,77 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332252736 |