Tripp Lite N820-05M-T InfiniBand och fiberoptisk kabel 5 m LC Blå
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N820-05M-T
- EAN: 0037332184504 0373321845040
Tripp Lite N820-05M-T, 5 m, OM3, LC, LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N820-05M-T. Kabellängd: 5 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 5 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 10000 Gbit/s |
| Produktens färg | Blå |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332184501 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 5 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 370 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332184501 |