Offer details
Description
Tripp Lite N820-03M. Kabellängd: 3 m, Typ av kabel: OFNR, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Typ av kabel | OFNR |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| inkopplingsförlust | 0,2 dB |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet, 40 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet |
| Våglängder som stöds | 850 nm |
| Produktens färg | Blå, Vit, Gul |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124866 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 190,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 390 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124866 |