Tripp Lite N520-30M-P InfiniBand och fiberoptisk kabel 2x LC Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N520-30M-P
- EAN: 0037332145314 0373321453146
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N520-30M-P, 30 m, 2x LC, 2x LC
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Duplex Multimode 50/125 Fiber |
W128430320 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
Description
Tripp Lite N520-30M-P. Kabellängd: 30 m, Anslutning 1: 2x LC, Anslutning 2: 2x LC
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 30 m |
| Anslutning 1 | 2x LC |
| Anslutning 2 | 2x LC |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 266,7 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145311 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 30 m |
| Förpackningens bredd | 266,7 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 449,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 248,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 200,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,31 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145311 |