Tripp Lite N816-10M InfiniBand och fiberoptisk kabel 2x SC 2x LC Beige, Turkos
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N816-10M
- EAN: 0373321248452 0037332124845
Tripp Lite N816-10M, 10 m, OM3, 2x SC, 2x LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N816-10M. Kabellängd: 10 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: 2x SC, Anslutning 2: 2x LC, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning 1 | 2x SC |
| Anslutning 2 | 2x LC |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Beige, Turkos |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 19 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124842 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 10 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 19 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 600 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124842 |