Tripp Lite N844-02M-8LC-P InfiniBand och fiberoptisk kabel 1,83 m MTP 8x LC Svart, Turkos
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N844-02M-8LC-P
- EAN: 0373321737680 0037332173768
Tripp Lite N844-02M-8LC-P, 1,83 m, OM3, MTP, 8x LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N844-02M-8LC-P. Kabellängd: 1,83 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: MTP, Anslutning 2: 8x LC, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | MTP |
| Anslutning 2 | 8x LC |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Våglängder som stöds | 850 nm |
| Produktens färg | Svart, Turkos |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Kabellängd | 1,83 m |
| Förpackningens bredd | 124,5 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 124,5 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332173765 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 180,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 182,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 590 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332173765 |