Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Duplex Multimode 50/125 Fiber |
W128430318 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
Description
Tripp Lite N520-25M. Kabellängd: 25 m, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 25 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 130 g |
| Kabellängd | 25 m |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 19 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 19 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332123593 |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332123593 |