Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Duplex Multimode 50/125 Fiber |
W128430312 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
Description
Tripp Lite N520-03M. Kabellängd: 3 m, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM2 |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Dataöverföringshastighet | 1 Gbit/s |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332117233 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 180,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 180,3 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 99,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332117233 |