Offer details
Description
Tripp Lite N520-01M. Kabellängd: 1 m, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM2 |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| inkopplingsförlust | 0,2 dB |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 1 Gbit/s |
| Våglängder som stöds | 850 nm |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332119527 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Övrigt | |
| Anslutning | LC (x4) |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 63,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 100 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332119527 |