Tripp Lite N821-02M-MG-T InfiniBand och fiberoptisk kabel 2 m 2x LC Magenta, Turkos, Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N821-02M-MG-T
- EAN: 0037332201676
Tripp Lite N821-02M-MG-T, 2 m, OM4, 2x LC, 2x LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N821-02M-MG-T. Kabellängd: 2 m, Typ av fiberoptik: OM4, Anslutning 1: 2x LC, Anslutning 2: 2x LC, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning 1 | 2x LC |
| Anslutning 2 | 2x LC |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM4 |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Våglängder som stöds | 850 nm |
| Produktens färg | Magenta, Turkos, Vit |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332201673 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 2 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 270 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332201673 |