Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N304-006. Kabellängd: 2 m, Typ av kabel: OFNR, Anslutning 1: 2x SC, Anslutning 2: 2x ST, Kärndiameter: 62,5 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning 1 | 2x SC |
| Anslutning 2 | 2x ST |
| Typ av kabel | OFNR |
| Kärndiameter | 62,5 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| inkopplingsförlust | 0,2 dB |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 1 Gbit/s |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Kabellängd | 2 m |
| Förpackningens bredd | 139,7 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 139,7 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332013252 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 62,5/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 190,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 450 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332013252 |