Tripp Lite U442-DOCK14-MS mobildockningsstationer Surfplatta Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U442-DOCK14-MS
- EAN: 0037332272645
Tripp Lite U442-DOCK14-MS, Microsoft, Surface GO, Surface GO 2, Surface GO 3, Surface Pro 7, Surface Pro 8, Surface Pro X, USB Type-C, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite U442-DOCK14-MS. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Brand kompatibilitet: Microsoft, Kompatibilitet: Surface GO, Surface GO 2, Surface GO 3, Surface Pro 7, Surface Pro 8, Surface Pro X. Dockningskontakttyp: USB Type-C. Vikt: 250 g. Produktens färg: Svart
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Grundläggande enhetstyp | Surfplatta |
| Brand kompatibilitet | Microsoft |
| Kompatibilitet | Surface GO, Surface GO 2, Surface GO 3, Surface Pro 7, Surface Pro 8, Surface Pro X |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Plast |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Max uppdateringsfrekvens | 30 hz |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
| Nätverk | |
| Bluetooth | Nej |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Anslutningar | |
| Dockningskontakttyp | USB Type-C |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| Ljudutgång | Nej |
| HDMI | Ja |
| Typ av HDMI-kontakt | Full storlek |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| USB-hubb | Ja |
| USB C-typ, antal portar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| USB-strömleverans | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 100 W |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.0 |
| Bluetooth | Nej |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 250 g |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Förpackning | |
| Antal | 1 |
| Förpackningens bredd | 279,9 mm |
| Låddjup | 110 mm |
| Förpackningens höjd | 45 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 260 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Manual | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3 kg |
| Ytterförpackningens längd | 300 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 134,9 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 480,1 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |