HERMA 5082 självhäftande etiketter Rektangel Lösa Vit 100 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5082
- EAN: 4008705050821
HERMA 5082, Vit, Rektangel, Lösa, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5082. Produktens färg: Vit, Form: Rektangel, Typ av lim: Lösa. Bredd: 148 mm, Höjd: 105 mm. Etiketter per förpackning: 100 styck, Etiketter per ark: 4 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Återanvändbara | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Lösa |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 148 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 4 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 307 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 100 styck |