HERMA 5149 självhäftande etiketter Rektangel Permanent Orange 20 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5149
- EAN: 4008705051491
HERMA 5149, Orange, Rektangel, Permanent, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5149. Produktens färg: Orange, Form: Rektangel, Typ av lim: Permanent. Bredd: 210 mm, Höjd: 297 mm. Etiketter per förpackning: 20 styck, Etiketter per ark: 1 styck, Antal ark per förpackning: 20 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Orange |
| Form | Rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Självlysande | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Permanent |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 297 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 265 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 20 ark |
| Etiketter per förpackning | 20 styck |