HERMA 10109 självhäftande etiketter Rundad kvadrat Lösa Vit 300 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 10109
- EAN: 4008705101097
HERMA 10109, Vit, Rundad kvadrat, Lösa, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 10109. Produktens färg: Vit, Form: Rundad kvadrat, Typ av lim: Lösa. Bredd: 60 mm, Höjd: 60 mm. Etiketter per förpackning: 300 styck, Etiketter per ark: 12 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rundad kvadrat |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Återanvändbara | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Lösa |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 12 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 302 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 300 styck |