HERMA 5074 självhäftande etiketter Rundad rektangel Lösa Vit 525 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5074
- EAN: 4008705050746 4008705100076
HERMA 5074, Vit, Rundad rektangel, Lösa, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5074. Produktens färg: Vit, Form: Rundad rektangel, Typ av lim: Lösa. Bredd: 63,5 mm, Höjd: 38,1 mm. Förpackningens bredd: 212 mm, Låddjup: 8 mm, Förpackningens höjd: 325 mm. Etiketter per förpackning: 525 styck. Hållbarhetscertifiering: Forest Stewardship Council (FSC) Mix
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rundad rektangel |
| Etiketter per ark | 21 styck |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Återanvändbara | Ja |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Typ av lim | Lösa |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 63,5 mm |
| Höjd | 38,1 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 307 g |
| Förpackningens höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Etiketter per ark | 21 styck |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 525 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Etiketter per förpackning | 525 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Tyskland |