HERMA 5051 självhäftande etiketter Rektangel Permanent Vit 1100 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5051
- EAN: 4008705050517
HERMA 5051, Vit, Rektangel, Permanent, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5051. Produktens färg: Vit, Form: Rektangel, Typ av lim: Permanent. Bredd: 48,3 mm, Höjd: 25,4 mm. Etiketter per förpackning: 1100 styck, Etiketter per ark: 44 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Permanent |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 48,3 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 44 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 299 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 1100 styck |