HERMA 5080 självhäftande etiketter Rektangel Lösa Vit 1400 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5080
- EAN: 4008705050807
HERMA 5080, Vit, Rektangel, Lösa, A4, papper, Matt
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5080. Produktens färg: Vit, Form: Rektangel, Typ av lim: Lösa. Bredd: 52,5 mm, Höjd: 21,2 mm. Etiketter per förpackning: 1400 styck, Etiketter per ark: 56 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rektangel |
| Format | A4 |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Återanvändbara | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Lösa |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 52,5 mm |
| Höjd | 21,2 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 56 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 307 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 1400 styck |