HERMA 5144 självhäftande etiketter Rundad rektangel Permanent Gul 160 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5144
- EAN: 4008705051446
HERMA 5144, Gul, Rundad rektangel, Permanent, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5144. Produktens färg: Gul, Form: Rundad rektangel, Typ av lim: Permanent. Bredd: 99,1 mm, Höjd: 67,7 mm. Etiketter per förpackning: 160 styck, Etiketter per ark: 8 styck, Antal ark per förpackning: 20 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gul |
| Form | Rundad rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Självlysande | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Permanent |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 99,1 mm |
| Höjd | 67,7 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 8 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 265 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 20 ark |
| Etiketter per förpackning | 160 styck |