HERMA 10009 självhäftande etiketter Rundad rektangel Lösa Vit 400 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 10009
- EAN: 4008705100090
HERMA 10009, Vit, Rundad rektangel, Lösa, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 10009. Produktens färg: Vit, Form: Rundad rektangel, Typ av lim: Lösa. Bredd: 88,9 mm, Höjd: 33,8 mm. Etiketter per förpackning: 400 styck, Etiketter per ark: 16 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rundad rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Återanvändbara | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Lösa |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 88,9 mm |
| Höjd | 33,8 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 16 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 307 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 400 styck |