HERMA 5141 självhäftande etiketter Rundad rektangel Permanent Orange 540 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5141
- EAN: 4008705051415
HERMA 5141, Orange, Rundad rektangel, Permanent, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5141. Produktens färg: Orange, Form: Rundad rektangel, Typ av lim: Permanent. Bredd: 63,5 mm, Höjd: 29,6 mm. Etiketter per förpackning: 540 styck, Etiketter per ark: 27 styck, Antal ark per förpackning: 20 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Orange |
| Form | Rundad rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Självlysande | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Permanent |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 63,5 mm |
| Höjd | 29,6 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 27 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 265 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 20 ark |
| Etiketter per förpackning | 540 styck |