HERMA 5087 självhäftande etiketter Rundad rektangel Permanent Vit 375 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5087
- EAN: 4008705050876
HERMA 5087, Vit, Rundad rektangel, Permanent, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5087. Produktens färg: Vit, Form: Rundad rektangel, Typ av lim: Permanent. Bredd: 59 mm, Höjd: 50 mm. Etiketter per förpackning: 375 styck, Etiketter per ark: 15 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rundad rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Permanent |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 59 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 15 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 295 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 375 styck |