HERMA 5079 självhäftande etiketter Circel Permanent Vit 50 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 5079
- EAN: 4008705050791
HERMA 5079, Vit, Circel, Permanent, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 5079. Produktens färg: Vit, Form: Circel, Typ av lim: Permanent. Diameter: 11,6 cm. Etiketter per förpackning: 50 styck, Etiketter per ark: 2 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Circel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Permanent |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Diameter | 11,6 cm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 2 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 306 g |
| Höjd | 325 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per förpackning | 50 styck |