Tripp Lite DMC1342S fäste för skyltningsskärm 106,7 cm (42") Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DMC1342S
- EAN: 0037332248855
Tripp Lite DMC1342S, 20 kg, 33 cm (13"), 106,7 cm (42"), 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 0 - 10°
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DMC1342S. Maxvikt: 20 kg, Minsta skärmstorlek: 33 cm (13"), Maximal skärmstorlek: 106,7 cm (42"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 200 x 200 mm. Lutningsvinkel: 0 - 10°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Maximal skärmstorlek | 106,7 cm (42") |
| Monteringssätt | Golv |
| Maxvikt | 20 kg |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 200 x 200 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | 0 - 10° |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Låsbara hjul | Ja |
| Hjul | Ja |
| Typ av höjdjustering | Manuell |
| Förbättrad kabelhantering | Nej |
| Lutningsjustering | Ja |
| Bastyp | H-formad |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Bärbart golvställ för plattskärmar |
| Bastyp | H-formad |
| Material, hölje | Gjuten aluminium, Stål |
| Certifiering | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 502,9 mm |
| Djup | 454,7 mm |
| Höjd | 1323,3 mm |
| Vikt | 6,3 kg |
| Förpackningens bredd | 185,4 mm |
| Låddjup | 88,9 mm |
| Förpackningens höjd | 830,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,62 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 185,4 mm |
| Låddjup | 88,9 mm |
| Förpackningens höjd | 830,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,62 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifikat | |
| Certifiering | RoHS |
| Övrigt | |
| Hjul | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332248852 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 284,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 850,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 23 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332248852 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |