Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DMCS60100XXCK. Maxvikt: 100 kg, Minsta skärmstorlek: 152,4 cm (60"), Maximal skärmstorlek: 2,54 m (100"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 200 x 200 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 1000 x 600 mm. Lutningsvinkel: -10 - 5°. Produktens färg: Svart, Silver
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 100 kg |
| Minsta skärmstorlek | 152,4 cm (60") |
| Maximal skärmstorlek | 2,54 m (100") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,200 x 500,300 x 200,300 x 400,300 x 500,300 x 600,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,400 x 500,400 x 600,500 x 200,500 x 300,500 x 400,500 x 500,500 x 600,600 x 400,600 x 600,600 x 300,600 x 500,700 x 300,700 x 400,700 x 500,800 x 300,800 x 400,800 x 500,800 x 600,900 x 400,900 x 500,1000 x 400,1000 x 500,1000 x 600 |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Monteringssätt | Golv |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 1000 x 600 mm |
| Ergonomi | |
| Lutningsvinkel | -10 - 5° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Låsbara hjul | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Lutningsjustering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart, Silver |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Material, hölje | Gjuten aluminium, Stål |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Kina |
| Låsbara hjul | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 1117,6 mm |
| Djup | 701 mm |
| Höjd | 1173,5 mm |
| Vikt | 36,7 kg |
| Färgdjup (max) | 70 cm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 1170,9 mm |
| Låddjup | 545,1 mm |
| Förpackningens höjd | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 41,3 kg |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 585 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1204 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 249,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 42,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332268614 |
| Harmonized System (HS)-kod | 9403,20,0081 |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Kina |