Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DMCS3770ROT. Maxvikt: 70 kg, Minsta skärmstorlek: 94 cm (37"), Maximal skärmstorlek: 177,8 cm (70"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 200 x 200 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 600 x 400 mm. Lutningsvinkel: 0 - 5°, Rotationsvinkel: 90°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 70 kg |
| Minsta skärmstorlek | 94 cm (37") |
| Maximal skärmstorlek | 177,8 cm (70") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 200 x 200,300 x 300,350 x 350,400 x 200,400 x 400,600 x 200,600 x 400 |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Monteringssätt | Golv |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 600 x 400 mm |
| Ergonomi | |
| Lutningsvinkel | 0 - 5° |
| Rotationsvinkel | 90° |
| Rotation | Ja |
| Låsbara hjul | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Lutningsjustering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Kina |
| Låsbara hjul | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringsplåt inkluderad | Ja |
| Insexnyckel inkluderad | Ja |
| Antal inkluderade skruvnycklar | 2 |
| Antal inkluderade insexnycklar | 2 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 919,5 mm |
| Djup | 701 mm |
| Höjd | 1630,7 mm |
| Vikt | 24,8 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 866,1 mm |
| Låddjup | 1021,1 mm |
| Förpackningens höjd | 134,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 27,7 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 899,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1049 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 144,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 30,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332257847 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Kina |