Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DMCS60105XXDD. Maxvikt: 150 kg, Minsta skärmstorlek: 152,4 cm (60"), Maximal skärmstorlek: 2,67 m (105"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 200 x 200 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 1000 x 600 mm. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 150 kg |
| Minsta skärmstorlek | 152,4 cm (60") |
| Maximal skärmstorlek | 2,67 m (105") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,800 x 400,800 x 600,900 x 600,1000 x 600 |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Monteringssätt | Golv |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 1000 x 600 mm |
| Lämplig för datorbildskärm | Nej |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 1173,5 mm |
| Djup | 675,6 mm |
| Höjd | 1844 mm |
| Vikt | 43,1 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 787,4 mm |
| Låddjup | 1574,8 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 58,1 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 764,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 221 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 221 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 49,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332260335 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Kina |