Tripp Lite DMATC monteringskit Svart Stål
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DMATC
- EAN: 0037332212771
Tripp Lite DMATC, 5 kg, Stål, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite DMATC. Maxvikt: 5 kg, Material: Stål, Produktens färg: Svart
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Maxvikt | 5 kg |
| Material | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 680 g |
| Bredd | 129,5 mm |
| Djup | 71,1 mm |
| Höjd | 116,8 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 129,5 mm |
| Låddjup | 177,8 mm |
| Höjd | 91,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 770 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 281,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 363,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 309,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,89 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332212778 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |